Поиск

Автор Лев Олексійович Кудрявцев

Лев Олексійович Кудрявцев народився 4 серпня 1929 року в місті Кірсанові Тамбовської області. У 1951 р. закінчив Вище військово-морське училище в Ризі, служив офіцером на Балтиці.

Після демобілізації, з 1960 р. жив в Одесі, працював у проектно-конструкторських інститутах. У 1964 раці закінчив Одеський політехнічний інститут.

Перші публікації з'явилися у 1973 р. в центральних інститутах інформації Одеси та Москви, а також в інщих видавництвах.

У 1982 р. переїхав до Києва; працював у Головному управлінні "Київпроект". Співпрацював з газетами ''Київський будівельник", "Рабочее слово", з журналами різних міністерств по науково-технічним проблемам таких як "Міське господарство України", "Автодорожник України", "Сільське будівництво", "Будівництво і архітектура" (Київ), "Жилищное строительство" (Москва), та інші. Нештатний кореспонедент газет "Україна молода" і "Демократична Україна".

Працює як журналіст зі статтями на гуманітарну тематику у центральних газетах та журналах - з історії України, архітектури, мистецтва та культури.

Учасник війни, пенсіонер.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Губернаторы столицы

Однорукий губернатор

С присоединением Правобережной Украины к России, в период феодально-крепостнической системы, наша столица превратилась в центр созданной Киевской губернии и, пожалуй, всего Юго-Западного края. Военно-административный аппарат самодержавия укреплялся назначением губернаторов из числа монархистов, реакционеров, исполняющих безропотно императорскую волю. Таким был Киевский военный губернатор, Подольский и Волынский генерал-губернатор Дмитрий Бибиков, образованный, энергичный деятель. Он оставил после себя худую славу и немного добрых дел.

Читать полностью...