Поиск

Автор Лев Олексійович Кудрявцев

Лев Олексійович Кудрявцев народився 4 серпня 1929 року в місті Кірсанові Тамбовської області. У 1951 р. закінчив Вище військово-морське училище в Ризі, служив офіцером на Балтиці.

Після демобілізації, з 1960 р. жив в Одесі, працював у проектно-конструкторських інститутах. У 1964 раці закінчив Одеський політехнічний інститут.

Перші публікації з'явилися у 1973 р. в центральних інститутах інформації Одеси та Москви, а також в інщих видавництвах.

У 1982 р. переїхав до Києва; працював у Головному управлінні "Київпроект". Співпрацював з газетами ''Київський будівельник", "Рабочее слово", з журналами різних міністерств по науково-технічним проблемам таких як "Міське господарство України", "Автодорожник України", "Сільське будівництво", "Будівництво і архітектура" (Київ), "Жилищное строительство" (Москва), та інші. Нештатний кореспонедент газет "Україна молода" і "Демократична Україна".

Працює як журналіст зі статтями на гуманітарну тематику у центральних газетах та журналах - з історії України, архітектури, мистецтва та культури.

Учасник війни, пенсіонер.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Губернаторы столицы

Пострадал из-за Липовой рощи

После восстания декабристов и выступлений в Польше, правительственный аппарат России нуждался в серьезных реформах. Император Николай І возлагал большие задачи на губернаторов в провинциях, среди которых был и государственный деятель Василий Васильевич Левашов. Это один из проводников имперской политики на Украине во время пребывания на посту Киевского военного губернатора, Подольского и Волынского генерал-губернатора (1832–1835). До этого он участвовал в наполеоновских войнах, работал в комиссии по делу декабристов...

Читать полностью...